| SERIALS a întrebat:

Ce credeti despre orasul Milano? As vrea sa continui studiile acolo si sa fiu eu insumi, am inteles ca cultura e dezvoltata, lumea televiziunii, a publicitatii si a modei, deci joburi in domenii gasesti, si in plus cum e lumea gay acolo?

Voi putea in sfarsit sa fiu eu insumi si sa nu ascund faptul ca imi plac baietii?
Am inteles ca viata e scumpa, mai ales chiriile si iesitul in oras. Corect? Ce imi puteti spune?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai vreo 40.000-50.000 de euro pusi deoparte, chiar merita sa iti continui studiile acolo.