| geo1 a întrebat:

Ce hotel de 3* din Eforie Nord mi ati recomanda? In afara de Europa
In camping ati fost la mare? Unde? cum vi se pare? credeti ca e mai bine sa te cazezi la un hotel decat sa stai in camping?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| laura_2327 a răspuns:

Eu ti-as recomanda hotelui din statiunea mamaia "meridian" e de 3 * are tv frigider 2 bai 3 paturi (unul de 2 persoana si 2 de o persoana) are mobila noua, termopane apa calda, 3 mese pe zi, si este destul de luxoswinking

| Amyah a răspuns:

Avenue Palm, vezi aici https://avenuehotels.ro

| teutzyk a răspuns:

Mie mi se pare mai distractiv in camping dar e frumos si la hotel dar cel mai distractiv in camping:*