| Miu_Stefan_1999 a întrebat:

Cei cu experienta. big grin. Cum vi se pare Hotel Dunarea, Eforie nord? Are conditii bune? Mancarea este buna?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

*Linistita
Presupunand ca asta e hotelul de care vorbesti (Am cautat strict dupa ce ai zis din moment ce nu dai mai multe detalii), alea ce sunt la sectiunea comentarii?
https://romania.directbooking.ro/......14556.aspx
Nu-s pareri? Dar intr-adevar, tu ai cautat pe net, se vede. Ori are internetul ceva cu tine si doar mie imi da rezultatele cautate.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce experienta vrei sa avem? De marketing? Intra pe site-ul lor si vezi recenziile celor care au fost acolo.

| Miu_Stefan_1999 explică (pentru darrio2007):

Cam asta e problema. Nu prea gasesc site-ul

| Adry05 a răspuns:

Si intrebi pe un site unde poate maxim o persoana a fost in loc sa cauti review direct pe net pentru ca?

| Miu_Stefan_1999 explică (pentru Adry05):

Pentru ca astept foarte mult aceasta,, excursie'' sa-i zicem si vreau sa aflu de peste tot. Am cautat si pe net! Stai linistit.winking

| Miu_Stefan_1999 explică (pentru Adry05):

Multumit? big grin

| Adry05 a răspuns (pentru Miu_Stefan_1999):

*Linistita
Presupunand ca asta e hotelul de care vorbesti (Am cautat strict dupa ce ai zis din moment ce nu dai mai multe detalii), alea ce sunt la sectiunea comentarii?
https://romania.directbooking.ro/......14556.aspx
Nu-s pareri? Dar intr-adevar, tu ai cautat pe net, se vede. Ori are internetul ceva cu tine si doar mie imi da rezultatele cautate.