| BackAgain a întrebat:

Ce mi-ati recomanda sa vizitez in octombrie-noiembrie? As vrea sa merg un week-end undeva (in tara).

9 răspunsuri:
| Lumideea a răspuns:

La munte... Lepsa sau Slanic Moldova happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muntii Bucegi, sfinxul, caraimanul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oriunde e o padure... sunt niste culori

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai un weekend cu vreme frumoasa, in octombrie, este superb la Pestera Dâmbovicioarei (zona Fundata), la Covasna, la Baile Tusnad, la Sibiu, la Brasov, la Alba Iulia

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Viziteaza muntele lui Venus

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de unde esti tu!

| BackAgain explică (pentru Violleta2022):

De ce? Trenuri sunt spre toate partile tarii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru BackAgain):

De ce?
Pentru ca:
- de esti de la munte, nu am de ce sa-ti recomand muntele!
- daca esti de la campie si nu ai masina persoanala, nu poti sa ajungi pana in apuseni cu trenul, samd.

Dar, daca preferi sa te dai cocos... atunci canta pe alt gard, ca de la mine te-ai lins pe bot de ajutor.

| Tailor_Annie_1993 a răspuns:

Daca iti plac drumetiile ai putea sa mergi la Cheile Nerei. Nu sunt prea multe obtiuni de cazare si ai nevoie de masina sa te deplasezi pana la rutele mai indepartate, dar merita.