| tauru5 a întrebat:

As vrea sa merg intr-o tara ce tara mi-ati recomanda ca este mai frumoasa?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Elvetia

| ÐÿÅ a răspuns:

Parerea mea este ca Romania este cea mai frumoasa tara! Dar daca vrei sa pleci in alta tara in afara de Romania, ai putea merge in Paris love struck!

| Against a răspuns:

Franta.

| allison20 a răspuns:

In Grecia este foarte frumos, au de toate: plaja, munte si locuri istorice. Daca mergi in vacanta la mare, pe litoral sunt mai multe mini-agentii care aranjeaza calatorii de o zi spre diferite destinatii: Atena, Muntele olimp, manastirea meteora, etc. Eu am fost acolo de 2 ori si m-as mai duce cu mare drag.

| Tirri28 a răspuns:

Bahamas, Du-te pe o insula pentru ca acolo ai cele mai frumoase peisaje, o sa pleci in alta tara unde iar o sa vezi doar beton si masini?

| irinusca264 a răspuns:

Spania, Australia

| Simonicaaaaaaa a răspuns:

Grecia, Austria

| Alexandra_Ploscar_1998 a răspuns:

Dubai, o tara frumoasa cu multe dulciuri! Arrr

| tauru5 explică (pentru Alexandra_Ploscar_1998):

Da dar imi poti spune cati km sunt de la Bucuresti la dubai
?

| Alexandra_Ploscar_1998 a răspuns (pentru tauru5):

4655 km big grin

| CocoDachy a răspuns:

Grecia