| benga94 a întrebat:

Ce parere aveti de anumite firme din Romania care fac plecari in austria sau germania, sau oricare alte tari? am gasit un anunt pe net. http://www.jobnational.ro/......inite.html si sunati sau care stati in apropiere faceti un drum si intrebati frima e din timisoara!

1 răspuns:
| cristina1999 a răspuns:

Sa nu mai aveti incredere in aceste oferte. Daca va uitati la stiri veti vedea situatia grava in care se afla foarte multe tari din pricina crizei financiare. Apoi veti realiza ca din moment ce acolo sunt sute de mii sau chiar milioane de someri, nu au nevoie de straini, indiferent de posturile libere.Sunt multi care abia asteapta sa fuga cu banii oamenilor naivi asa ca aveti grija!