| BlackR0se a întrebat:

Ce parere aveti de New York City?happy
V-ar placea sa locuiti acolo?
Daca da, de ce?big grin
Dau fundita pentru cel mai frumos raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Maraa a răspuns:

New York e un oras extraordinar:XX. Daca iti gasesti o slujba buna unde sa castigi bine, sigur ca da se merita sa te muti :X. Trebuie sa stii engleza perfect.Eu vrea sa fac asta, sa ma mut in America si acum, la cei 14 ani ai mei. Cred si sigur este foarte diferit de Romania, oamenii sunt mult mai civilizati se respecta chiar si daca esti un simplu lucrator. Respecta foarte mult munca cistita. Orasul este mult mai curat, lumea e civilizata nu se compara! laughing)Ash da orice sa locuiesc acolo =p~ :X:X:X si o sa fac tot posibilu` sa ma mut acolo :XXbig grin.

4 răspunsuri:
| nykymyky a răspuns:

Miar place.Lu' oricine i-ar placea pentru ca este un loc foarte frumoss. funda

| LuS[z] a răspuns:

E o mare aglomeratie urbana.Sincera sa fiu ma cam sperie ideea de a locui acolo laughingAdica prefer ceva mai dragut cum ar fi Parisullove struck

Răspuns utilizator avertizat
| iseronee a răspuns:

Da mi-ar placea pentru ca este mult mai civilizat si este si frumos.Cui nu i-ar placea?