| tonyc7 a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii adulti care vara intra in mare sa faca baie goi-pusca, ziua in amiaza mare? Nefiind pe vreo plaja de nudisti, ci pe una obisnuita, oarecare.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am vazut cazuri asemanatoare, dar poate sa fie turmentat sau drogat cel care o face

| tonyc7 explică (pentru mgtow):

Dar daca ar fi pe o plaja mai pustie, cu prezenta omeneasca foarte redusa?

| dannyel86 a răspuns:

Mi se pare de prost gust daca se expune gol pe plaja in timpul zilei (in mare poate sta cum vrea).
Am un amic care obisnuieste sa faca baie nud in mare, dar numai dupa caderea noptii si doar o singura data intr-o vara (e placerea lui nevinovata). Problema a fost ca la Eforie Nord indragostitii obisnuiesc sa se iubeasca in mare pe seara, iar goliciunea lui neasteptata a determinat cuplurile prezente sa se retraga din apa (desi era intuneric). laughing

| mgtow a răspuns (pentru tonyc7):

Mai bine asa

| anonimg a răspuns:

Acesti oameni trebuiesc amendati prin munca silnica: curatarea plajei, si interzicerea lor pe 5 ani de zile de mai intra in mare sau de a parasi tara.

| al0o0o0 a răspuns:

E ilegal