| anonim_4396 a întrebat:

Daca tot a venit vara, ce parere aveti de plajele de nudisti? A fost cineva, gen nu te simti aiurea daca se uita cineva la tine gen in partile mai intime sau daca se intampla sa ai erectie ca na se intampla? Nu te arde soarele mai tare acolo daca e mai sensibil? De la ce varsta poti sa mergi pe plaje de nudisti? Rog fara mistouri.

15 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La plaja de nudisti poti merge linistit, daca esti major.
Nimeni nu te va baga de seama pentru zonele intime.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la plaja obisnuita de ce vrei neaparat la nudisti crezi ca agati femei mai usor daca esti gol?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Gen am intrebat o parere, nu trebuie sa se supere nimeni

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am suparat doar am intrebat

| katin a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Plajele de nudisti nu sunt mixte.

| mihai69 a răspuns (pentru katin):

Să crezi tu. Ai fost vreodată la 2 Mai, Corbu etc?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am curiozitatea sa vad oameni random dezbrăcați și nici ei să mă vadă pe mine. Eu sunt ok la plaja normala

| mihai69 a răspuns:

Lumea nu merge la nudiști ca să se holbeze la cum au alții puțele.
Iar dacă (Doamne ajută) ai o erecție, ori te întorci pe burtă, ori fugi în apă.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Parca vad ca as sta numai in apa laughing

| DeMicUnCălător a răspuns:

De la ce vărstă? Eu am văzut nudiști de un An și două luni. lol

| anonim_4396 explică (pentru DeMicUnCălător):

Nu vorbim de copii, gen asa stau ei la mare. Ma refer la baieti/fete la care apar semnele adolescentei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca mi s-ar scula instantaneu sa vad și pe una tânără, bună rău și nud. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai la asta ma gandesc si eu ca as sta numai cu ea sculata

Răspuns utilizator avertizat