| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre nudisti?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exagereaza cu tinuta lor, in casa cand sant singuri sa faca ce vor noua nu ne pasa ce au intre craci

| mona a răspuns:

Nu sunt genul meu...

| CoquineNoire a răspuns:

rolling on the floor

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca ai un corp suficient de bine proportionat incat iti permiti sa faci nudism nu vad de ce nu, din pacate chiar si cu un astfel de corp unii mai au niste probleme estetice cam greu de trecut cu vederea in zona intima si poate ca n-ar trebui sa faca nudism cand de exemplu le atarna toate alea intr-un fel grotesc si prin modul in care atarna si prin forma, si atunci degeaba are corp in rest cand mai bine ar purta chiloti decat sa-i vezi urataniile alea de sub buric. In fine fiecare face ce vrea, nu stiu daca e totusi bine sa expui la soare si partea genitala, din punct de vedere strict medical mi se pare o zona mult prea sensibila pentru asa ceva.

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu am nicio problema cu ei.e libertatea de exprimare

| PedoBarbie a răspuns:

Oameni ca noi.

| pietrean a răspuns:

Aceeasi parere,ca si despre gay,lesbiene,musulmani,penticostali,ortodoxi,catolici,tineri, batrani, grasi, slabi, etc.Toti sunt OAMENI! Daca nu ma afecteaza cu nimic comportamentul lor, nu am nimic cu alegerea lor.
Imi cunosti parearea si din alte intrebari asemanatoare.
Totul este sa ne respectam unii pe altii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma refeream daca sunt extraterestri sau animale... ma refeream la faptul ca ei nu sunt complexati de corpul lor, fiind obisnuiti sa umble goi prin casa sau pe plaja ori in oricare alt loc ferit de public.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oameni cugetanti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oameni sinceri fără reţineri.

| EarsOfAFox a răspuns (pentru anonim_4396):

Iarna or avea si ei retineri...

| Madayna a răspuns:

N-am nimic cu ei atata timp cat stau in partea lor.

| MDenisee a răspuns:

Macar de ar avea si ei niste corpuri din alea bine facute laughing alea da laughing dar asa niste oameni in varsta, sincer... nu au ceva mai bun de facut big grin

| EarsOfAFox a răspuns:

Descendenti directi pentru Adam si Eva.

| Roxanna112345 a răspuns:

Sunt oameni la fel ca noi.Doar ca ei au placerea de a-si expune corpul tuturor si de a se arata asa cum i-a lasat Dumnezeu. Unii insa ii urasc si au pareri foarte rele despre ei, insa fiecare poate alege dacaa sa-i fie sau nu rusine de a se expune asa cum e de fapt in fata tuturor.Nudistii sunt oameni obisnuiti si nu sunt cu mult diferiti de noi doar ca au aceasta conceptie. :*

| georgianafrancesca a răspuns:

Cam ciudati