| Bionicle a întrebat:

Ce stiti voi despre agentiile de turism?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te orienteaza bine in locul in care vrei sa mergi de vizita

| Outofterra a răspuns:

Intrebarea e prea vaga. Vrei sa cumperi un pachet turistic? Vrei sa deschizi o agentie de turism? Vrei detalii despre cum functioneaza o agentie de turism? Sau? Ca asa stiu multe despre agentiile de turism, e imposibil sa scriu aici tot ce stiu, asa ca reformuleaza intrebarea. Ce anume vrei sa stii legat de agentiile de turism?

| Bionicle explică (pentru Outofterra):

Cum funtioneaza.Acolo se cumpara bilete de avion ca mergi intr-o tara straina?