| alina6344 a întrebat:

Ceao:* As as avea nevoie de niste ideihee hee

Sunt din jud.Bihor iar eu cu prietenii mei am vrea sa mergem undeva in excursiehee hee Faza este ca la Moneasa, Stana de Vale, Pestera Ursilor, Arieseni am tot foststraight face si nu mai avem ideihee hee)

Astept propuneriiihee hee

Multumesc*

Răspuns Câştigător
| gokart a răspuns:

Incercati Alba-Iulia. Cetatea de acolo e renovata, arata absolut superb, in fiecare sambata se trag salve de tun si se face o mica parada cu garda austriaca. Se poate face echitatie, aveti cluburi, restaurante, tot ce va trebuie.

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Treceti vama la unguri!

| daniel94d a răspuns:

Cea mai buna idee sa mergeti la mare

| bxyismylife a răspuns:

Daca nu sunteti minori puteti sa mergeti in velico tarnovo in bulgaria. e ft frumos. dar daca nu, maramureul este un loc dragut si ai ce vizita clar. am fost si aici si e de vis :d

| bxyismylife a răspuns:

Pana la urma unde mergeti?

| alina6344 explică:

Buna, vreau sa va spun ca am fost in Padis si am facut traseul : Cheile Somesului cald. Un traseu extrem de greu [7 ore] dar superblove struck