| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine a vizitat tari străine multe: Care este in opinia voastra cea mai frumoasa? Eu zic DUBAI.Voi!?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am mers prin europa de fel, Germania mi-a placut cel mai mult ca infrastructura, Spania pe locul 2 si UK infrastructura rutiera, indicatoare, Franta peisaje faine, Elvetia, Belgia, Bruxelles, Portugalia. UK imi place cel mai mult ca tara, in Spania se mananca destul de bine si ieftin, femei de nota 10 la fizic.

| darrio2007 a răspuns:

Ai fost acolo? In ce oras este?

| Brizbriz a răspuns:

Din ce punct de vedere?!?
geografic... RUSIA, are CELE mai multe variatii de geografie
nivel de trai, Austria, smf... auzi, la 7 nu mai e nimic deschis, NICI MACAR IN MALL, cica, ca "protectie sociala", SYCTYR CU SPUME, deci protejam angajatii cu pretul ca PHOOTEM CLIENTII siii idea de "distractie"... rili, rili, RILY?!?!?!?!? mve cu "respect" la nazisti imbecili
clima, Australia, DOAR clima, in rest, unele dintre cele mai otravitoare animale din lume in apa si pe uscat, la fel Hawaii, sa bei apa din paraul "PERFECT" si sa iei un microb care te omoara in 3-4h

deci, DIN CE PUNCT DE VEDERE?!?!?!?

| goguPatent a răspuns (pentru Brizbriz):

Rili rili.

Pentru un roman coclit in mentalitatea asta de trebuie sa cumpar 40 baxuri de ulei, sa ma umplu de manacare si sa imi fac poza la mall e greu de inteles echilibrul pe care tarile vestice le au intre viata persoanala si munca. Da da, Austria, Olanda, Germani nu **** niciun client. Pur si simplu nu scalagesc angajatii si toata lumea e capabila sa isi petreaca seara si in weekend timpul cu prietenii si familia. Dar e prea mult pentru un roman sa inteleaga asta... ca la roman mall si carucioarele pline cu mancare sunt pe primul loc. familia sa citez dintr-un mare filozof... SYCTYR CU SPUME

| Brizbriz a răspuns (pentru goguPatent):

Aham, rili tongue~~~~

| goguPatent a răspuns (pentru Brizbriz):

Las că nu e bai. Trebe doar sa petreci puțin timp în afara României să înțelegi ce înseamnă calitatea vieții

| LordCristobal a răspuns:

Dubai e un oraș care face parte din Emiratele Arabe Unite, Dubai nu este o țară.
In fine țara mea favorita e Grecia datorita litoralului, istoriei și căldură oamenilor de acolo.

| goguPatent a răspuns:

De când e Dubai țară?
Mergi și vezi Italia, e superbă. Are de toate nu doar nisip și clădiri de sticla.
Austria și Elveția au niște munți superbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mongolia. China. Rusia
Frumusetea e subiectiva.
Care e rostul intrebarii? Fiecaruia i place altceva

| Stefan927 a răspuns:

Dacă Dubai e o țara…e clar ce note aveai la geografie…