| anonim_4396 a întrebat:

Cine au fost primii locuitori pe Pamint?

12 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Oamenii grotei.

| selef a răspuns:

Pamanteni.

nony
| nony a răspuns:

Si intrebarea de ce este la turism? Vrei sa calatoresti in locul nasterii civilizatiei umane? Primi oameni au fost ¨adusi¨winking Nu au aparut din senin.

| User a răspuns:

Adam si Eva.

| Reellex1 a răspuns:

Primii au fost moleculele si apoi ele au evoluat, cred!

| tim a răspuns:

Animalele.vaca,apoi avand in vedere ca vaca nu putea sa dea la coasa singura, Dumnezeu a facut si omul, sa coseasca la vaca.Si lista continua, ideea e ca avem nevoie unii de altii, indiferent de specie.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Dumnezeu prima data ia creiat pe adam si eva si ei sint primi locuitori ai pamintului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce te referi? Viata a evoluat de la microorganisme. Asta daca esti adepta teoriei evolutiei, daca esti adepta creationismului, atunci raspunsul este Adam si Eva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pamantenii. dupa aia au venit extracteristii, de ne-au imbunatatit adn-ul, si deci calitatatea.

| LightBlue a răspuns:

Dinozaurii!

cred.

| Georgy_1051 a răspuns:

Adam si Eva

| Tarzan (reloaded) a răspuns:

Eu! Sunt nemuritor, din pacatewinking