| aditza112 a întrebat:

Cine stie cum e la HAJDU in Ungaria...as merge vacanta asta acolo am auzit ca e super!

Răspuns Câştigător
| tynad a răspuns:

E foarte frumos si curat! Sunt o groaza de bazine pentru toate gusturile, cu apa termala, cu valuri, bazine olimpice, bazine pentru copii, bazine pentru gimnastica in apa sau bazine cu hidromasaj ( toate acestea sunt de exterior) plus bazinele de tratament din interior. mai mult au si un parc de distractii acvatic tongue Baza de tratament din sala si parcul de distractii se plateste extra fata de biletul de intrare. Ce mi-a mai placut mie a fost faptul ca meniurile de la terasele restaurantele din jur sunt si in limba romana happy

1 răspuns:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Hmm eu vara asta mers in ungaria in Gyula (sper cam scris corect:d) acolo e foarte tare. merg intr-o excursie cu profesoare care au mai fost si au zis ca acolo e super tare.(te poti uita pe net la aqua'parcuri ceva ca si eu m-am uiat si e frumos.) si daca u vrei sa mergi in Hajd cred ca e la fel de frumos ca in Gyula.baft.(app si sa te grabesti cu rezervare pentru ca din iunie incep sa mearga foarte multi oameni in Ungaria sa se relaxeze (in vacanta):d