| anonim_4396 a întrebat:

Compania SkyEurope va mai efectua zborurile programate in octombrie?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Da. nu am auzit ca s-ar desfinta si asta.

| DoomNEzeu a răspuns:

M-am uitat eu pe net si dawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca inca nu si-au rezolvat inca problemele cu aeroportul din Viena asa ca si-au mutat operatiunile pe Bratislava. Zborurile din Bucuresti aterizeaza la Bratislava si de acolo se merge cu un aiport transfer pana la aeroportul din Viena. Acelasi lucru se intampla si la intoarcere. Chiar daca pleci de la Bratislava, vei face check-in-ul la Viena. Daca pleci din Bucuresti spre Viena si te intorci, intreaba in avion la dus si cum sta treaba cu intoarcerea. Calatorie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se vor mai efectua. Intra aici si vezi : http://www.realitatea.net/......04327.html

| iulyana96 a răspuns:

Da in octombrie din cate stiu.