| Girly97 a întrebat:

Credeti ca se vor relua vreodata zborurile?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum au zis la televizor ca după 15 mai se vor relua zborurile.

| Digikey a răspuns:

Daca vrei sa te duci la cules de castraveti si maine poti sa zbori in Spania.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu... Deja am vazut multe Boeing-uri la fier vechi.

| PainTech a răspuns:

Clar ca da.

| Stropdeploaie a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu chiar le-am vazut in targ la Vitan! Este plin targul de avioane!

| JicaContra a răspuns:

Nope, gata cu zborul, mergem pe jos pentru totdeauna

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Aia sunt speculanti, nici nu se stie sigur provenienta lor. E posibil sa fie luate tot din centrele remat, si sa aiba radierea aia pe certificatul de inmatriculare... Il cumperi, si cand vrei sa-i pui numere, afli ca ai luat teapa.
Mai stiu eu cazuri din astea. Tarom, Wizz si restul sunt seriosi, le duc direct la "Cobra" (asta e porecla tiganului ochelarist care detine afacerile cu materiale reciclabile la mine in zona).