| sistem a întrebat:

Cum ajung din Galati in Tulcea? Va rog frumos cu cat mai multe detalii, nu am fost niciodata in Galati. Ma lasa autocarul la Gara CFR in jur de ora 1:00 - 2:00. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Iei un taxi de la gara si ii ceri sa te duca la Bac, cumperi bilet, treci in partea cealalta la I. C. Bratianu si ai sa vezi microbuzele pe care scrie ca merg la Tulcea. Te urci si mai cobori doar la Tulcea pentru ca este direct, biletul costa 20 si ceva cred. Vei face cam 1 h si 30 minute. Drum bun! ps: bacul trece din jumatate in jumatate de ora si costa 1, 50lei.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... la gara te conduce harciog, iar la Tulcea te asteapta Doctrip cu un A4.

| sistem explică:

Astept un raspuns care intr-adevar sa ma ajute!

| sistem explică:

Mc mult nellyneliana. Daca poti sa ma ajuti si cateva numere de telefon de taxi, si cam care e pretul/km?

| nellyneliana a răspuns:

Nu stiu numere de taxi si nici pret. Imi pare rau! Te ajutam si cu asta daca stiam...