| anonim_4396 a întrebat:

Cum e drumul din Galati pana in Bucuresti facut cu maxi-taxi-ul? E ok? Ca pe unele trasee e bine, dar pe altele, te zdruncina si sucesc sau sunt serpentine... Sa stiu daca nu-i mai bine sa iau trenul.

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu merg mereu cu maxi-taxi fiindca beneficiez de-o gratuitate; drumul e bun, firma e Gsm, am toate orele la care pleaca si nr de tel ca sa poti rezolva; ca timp ajunge ceva intre 3:45-4:15 ore; ai popas dupa buzau in jur de 20 de minute; ai si aer conditionat la microbuz si n caz ca nu l baga, il rogi pe sofer sa i dea drumulhappy. Cu toate astea, iti recomand trenul fiindca e cam in aceeasi bani ( daca esti studenta, e mai ieftin ) si e mai confortabil; la maxi-taxi trebuie sa stai intepenit mereu happy

mira
| mira a răspuns:

Drumul este foarte bun, pretul este mai convenabil.Trenul ofera mai mult confort, mai ales Sageata Albastra. Mira

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog sa ma ajutati cat e de la galati la bucuresti cu maxi taxi si cat costa.Multumesc!