| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa te muti de la oras la sat? Care sunt cele mai dezvoltate sate si comune din Romania?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai popuat sat din Eomania este Floresti, jud. Cluj (peste 40 mii locuitori).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inițial e bine, liniște, curte, aer curat. Pe urmă îți dai seama că satele din Romania nu oferă servicii medicale sau scoli de calitate și pare că tot orașul e mai bun.

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine e ok pentru ca ma acomodez usor nu de alta dar m-am mutat des, e bine la tara ca e liniste dar sa stai aproape de oras

| Xox0 a răspuns:

Depinde unde te muti. Daca ai gaz, canalizare si asfalt, e super. :))
Depinde si de oamenii care locuiesc acolo.

https://www.fanatik.ro/......a-20215369

| Standt a răspuns:

Vrei un sat ca un oras? Si atunci, de ce te mai muti?