| Beautygirl736 a întrebat:

Cum e să zbori cu avionul peste mare?
Este prima dată când zbor și trebuie să meargă în Sicilia în Italia Trebuie să trec Marea Adriatică Cat timp imi ia?

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Si eu vreau sa merg la Arad, cat e biletul?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se va simti deloc ca treci peste muniti, ape sau mari.
Nici nu vei stii pe unde treci, daca nu te uiti pe geam cand esti deasupra marii.

| Ursulet2019 a răspuns:

Buna, stai linistita nu se intampla nimic, nici nu o sa stii deasupra a ce zbori. Distractie placuta si zbor usor!winking

| mihai69 a răspuns:

Stai așa - Sicilia nu mai face parte din Italia?!? De când?
PS - Marea Adriatică nici măcar nu e așa mare...
Un zbor intern prin Italia nu cred să dureze mai mult de 90 de minute, în funcție de distanță și de aparatul de zbor.