| Sfaterly a întrebat:

Când e mai fain să zbori cu avionul? Ziua sau noaptea? Eu am avionul la 20:40 sad dar mi-aș fi dorit să zbor ziua printre nori.e pentru prima dată.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Noaptea nu vezi nimic, poate niste lumini despura orasului la decolare si aterizare

| Anonima6789777 a răspuns:

Wow perfect. ai si ziua si noaptea atunci. O sa fie frumos la decolare vezi case etc, s-ar putea si luminite daca e putin intuneric dar dupa ce ajungi la o altitudine mare in cer nu se mai vad nici norii deci stai linistita.
zbor placut!

| EMKing a răspuns:

Si seara ai o priveliste frumoasa, mai ales inainte de aterizare, cand zbori la o altitudine mai mica si vezi orasul iluminat, si pe la 20:40 inca mai este putina lumina pe afara.