| anonim_4396 a întrebat:

Cum se ajunge in Sangeorz Bai din Bucuresti? Care e cea mai scurta ruta? Se poate ajunge cu trenul?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru a se ajunge dinBucuresti la Sîngeorz Bai va recomand urmatorul traseu; Bucuresti-Ploesti-Brasov-Sighisoara-Targu Mures-Reghin-Bistrita-Sangeorz Bai.Cu trenul va recomand ruta urmatoare; Bucuresti-Brasov-Miercurea Ciuc-Bistrita-Sangeorz Bai.

| EUSIATIT a răspuns:

Da intra pe net la mersul trenurilor cu pl din buc di te informezi mai bine si ruta pe care o vrei. gasestio toate inf acolo drum bun

| Dorinel a răspuns:

O iei cu tricicleta unde vezi cu ochi