| GabrielGL a întrebat:

stie cineva o ruta cu trenul pentru a ajunge in Italia? Mersi

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune de unde ești să stim cum te indrumăm (pornești din Vladivostok sau din Însurăței?)

| Yuoia a răspuns:

Direct, nu este.
Din Romania (Bucuresti, Arad, Oradea, unde iti este mai usor), mergi pana in Viena. De acolo, altul pana in Italia. Dar depinde unde vrei.
Deocamdata nu circula nici un tren in afara tarii. Poate dupa ridicarea restrictiilor.
Uite aici sa cauti:
https://bileteinternationale.cfrcalatori.ro/ro/booking/search

| Digikey a răspuns:

Trebuie sa schimbi trenul la Viena.

| oz_1736 a răspuns:

Diseara la ora 23 ajunge la Milano. Nu stiu de unde pleaca

| GabrielGL explică (pentru oz_1736):

La asa raspuns parca suntem pe Facebook aici, poate mai inchid conturile la mistocari si pe aici

| oz_1736 a răspuns (pentru GabrielGL):

Daca nu scrii de unde pleci, tu ai facut primul misto de noi

| GabrielGL explică (pentru oz_1736):

E lume care a inteles, de unde sa pleci ma din Romania, logic e ca toate aproape pleaca de la Timisoara sau Bucuresti...