| Alex_Alex_1997_V3BN a întrebat:

Daca mi sa suspendat permisul pe o perioadă de 30 de zile, trebuie sa aștept să treacă 30 de zile de la expirarea dovezi? Cum se procedează cu ridicata lui?

6 răspunsuri:
| geomir28 a răspuns:

Da astepti dupa 30 de zile te duci la politie cu buletinul si le explici situatia

| mgtow a răspuns:

Dupa 30 de zile te duci la srpciv sa il ridici, acolo se duc toate permisele retinute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, trebuie sa aștepți 30 de zile de la expirarea dovezii, iar după terminarea celor 30 de zile după expirarea dovezii te duci la poliție cu buletinul pentru ridicare, dacă ti l-a luat doar pe 30 de zile e Ok, a meu e luat pentru 3 luni, doar in Martie voi mai conduce, deci mare grija la viteza Mai ales, pentru asta se suspenda cel mai mult

| Alex_Alex_1997_V3BN explică (pentru mgtow):

Salut, multumesc pentru informație, sti cumva unde este acest srpciv in argeș?

| mgtow a răspuns (pentru Alex_Alex_1997_V3BN):

Https://www.drpciv.ro/ intreabai pe ei ca nu gasesc pe internet sau orice politist care il prinzi pe strada.

| Alex_Alex_1997_V3BN explică (pentru mgtow):

Ok ati mulțumesc