| PerdunAdriana2000 a întrebat:

Dati-mi exemple de obiective turistice care nu mai există (fie ca au fost arse sau au căzut la cutremur... orice motiv e bun)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cofetăria Scala, se pune?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu am idee despre obiective turistice care nu mai exista dar poate te ajuta si cladiri care nu mai sunt, de exemplu in Bucuresti stiu de Turnul Coltei, fostul Teatru National, Manastirea si inchisoarea Vacaresti, Muzeul Simu. Daca te intereseaza iti mai spun.

| lussa a răspuns:

Insula Ada Kaleh - insulă pe Dunăre, acoperită în 1970 de apele lacului de acumulare al hidrocentralei Porțile de Fier I.

| Bulboacă10Teo a răspuns:

Podul lui Traian (Drobeta Turnu Severin) A mai rămas doar un pilon din câte am înțeles