| ShadowLoleris a întrebat:

Dati-mi si mie idei! Vreau sa caut tot felul de informatii despre USA, si nu stiu ce sa caut. Sunt foarte interesat de acea tara.
Vreau sa caut si tot felul de videoclipuri pe YouTube despre acea tara, dar nu stiu ce sa scriu. Multumesc!
*Voi da funda la cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

E plin internetul de informatii despre SUA. Poti incepe cu Wikipedia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta si tu ce te intereseaza ca materiale sunt cu duiumul.
De la "what to visit in US" pana la "US food"

| cupheadmobile a răspuns:

Pe lângă Youtube, Youtube Premium este și un loc unde puteți găsi videoclipuri interesante, încercați să le căutați aici

| cupheadmobile a răspuns (pentru cupheadmobile):

Https://apkgenk.com/youtube-premium/ va fi sugestia mea pentru tine despre Youtube premium astăzi