| anonim_4396 a întrebat:

De cati bani ai nevoie 6 zile la Costinesti? In afara de cazare.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde ce obiceiuri ai. Daca mănânci un iaurt cu un covrig pe zi sau 3 mese la restaurant cu ieșit la băut în fiecare seara

| sammie a răspuns:

Depinde unde vrei să te duci și ce vrei să faci cu ei.

| eu2999 a răspuns (pentru sammie):

Costinesti. Pai ma gandesc la mâncare, băuturi, distracție. Chestii pe care le faci la mare

| sammie a răspuns (pentru eu2999):

Atunci... Vreo 700 de lei sau 1000 nu ajung?

| eu2999 a răspuns (pentru sammie):

La 1000 m-am gândit și eu, sper sa fie de ajuns totusi

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Dupa cum aratau la TV o ciorba de vacuta este 20 de lei. Banuiala mea este ca pentru 6 zile ca sa mananci si sa te si distrezi iti trebuie cel putin 200 Lei / zi, deci cam 1000 - 1500 de lei