| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu apare ce vreau eu cand scriu pe Google?

Răspuns Câştigător
| muzica a răspuns:

datorita faptului ca dai prea multi termeni care sa se gaseasca in rezultatehappy foloseste cautare avansata si vei gasi ceea ce te intereseazahappy. la fel pateam si eu la inceputuribig grin

2 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Pai cind cauti ori ii dai prea multe date si el. iti da toate documentele cu ceea ce ai digitat tu incearca cuvinte cheie. de multe ori e mai simplu decit pare. scrie doar exact ceea ce te intereseaza fara prea multe. si ai sa vezi ca cautarea e mult mai usoara.

| cretudancelife a răspuns:

Pai fii mai dragut cu el scrie mai putin sa nu-l doara cipurilewinking