| RoxanaRocsie14 a întrebat:

Hei. mi-a disparut tastatura virtuala de la google. si cand vreau sa scriu ceva imi apare din prima. adica scriu litera 'c' si deja imi da rezultateee. Ce are google ca ma enerveaza. x( Si voua vi s-a schimbat asa?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Claudiu93_7511 a răspuns:

Da, se numeste google instant, o prostie si pe mine ma dispera... du-te in stanga sus si dai pe rotitza aia ( aia e settings ) si deselecteaza google instant... sper ca te descurci big grin

5 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Da si eu am asa.Mai bun era Google Classic.

| pufulete_5719 a răspuns:

Da si mie:@si urasc asta:@

| SalutTpu a răspuns:

Nu au fost inspirati cu ideea asta. e foarte enervant

| luvisluvbby a răspuns:

Si mie imi apare asa. mie imi placerolling on the floor

| RoxanaRocsie14 explică:

@Claudiu93: Multumesc mult, m-am descurcat! :*

si multumesc tuturor >big grin