| cipimoga a întrebat:

De ce oare în ziua de azi nu putem sa facem bani din turism avem ce sa aratam sunt zonele frumoase nu. Mulțumesc noapte buna

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu vrei si raspunsul la intrebare, de ai zis noapte buna deja? laughing

Nu facem bani din turism pentru ca nu avem drumuri si autostrazi, nu avem zonele amenajate, suntem lacomi la bani si saraci la servicii oferite comparativ cu alte tari, suntem hoti si nu stim sa ne valorificam potentialul tarii.

| darrio2007 a răspuns:

Putem dar nu vrem.Este o diferenta de exprimare.

| cipimoga explică:

Dar măcar o încercare și cred ca sunt multe acte de aprobat