| Andreea_5238 a întrebat:

De ce si pana cel mai bun prieten al meu de la gradinita ma ignora?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

La varsta de gradinita habar nu ai ce este prietenia, de fapt este o prietenie a inocentei pe care nu te poti baza niciodata, din aceasta cauza nu trebuie sa fii suparate pe el.

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mai bine pana te faci mare , decat pana te insori , ca cu asta ma aburea pe mine mama . Pfuai ce ma enerva replica asta . happy

| Flav a răspuns:

Mai bine pana te faci mare, decat pana te insori, ca cu asta ma aburea pe mine mama. Pfuai ce ma enerva replica asta. happy

auran
| auran a răspuns:

Si fata mea se intreaba acelasi lucru?! Trece cand te faci mare

| bibitza a răspuns:

Poate ai facut tu ceva ce nu trebuia sa faciwinking

| sorin a răspuns:

Pentru ca la i batut la mario.

| vio a răspuns:

Poate prin comportamentul tau...respingi oamenii...

| macarale a răspuns:

Pentru ca stai prea mult in casa la calculator si nu il mai bagi in seama happy

| Andreea_5238 explică:

La varsta de gradinita habar nu ai ce este prietenia, de fapt este o prietenie a inocentei pe care nu te poti baza niciodata, din aceasta cauza nu trebuie sa fii suparata pe el.