| Stefaniaaa a întrebat:

Credeti ca este in regula daca nu am avut nici un prieten pana acum si am 14 ani? pur si simplu baietii ma ignora sau asa mi se pare mie.sad...deci,e in regula? Sau voi ramane toata viata nemaritata?sad

Răspuns Câştigător
| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Hei oh go on, stai linistita, ft!hee hee

Cum sa ramai nemaritata?

Pffff ...Doamne ce conceptii?! straight face

Ce naiba?! Esti inca destul de micutZza, ai timp sa-ti faci si prieten big grin.

Deci e inregula, stai calma kiss.

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu e nimic grav sa nu ai prieten la 14 ani, ai toata viata inainte pentru dragostehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Fireheart1996 a răspuns:

Am tot 14 ani si nu imi pasa daca am sau nu prieten pentru ca imi place sa ma bucur de viata solo. Iubitu o sa apara odata si odata...

| cccristi a răspuns:

Viata nu se termina la 14 ani mai ai toata viata ca sa suferi din dragoste, si crede-ma vei suferi, pe la 16-17 ani incepe

| rastaman590100 a răspuns:

Nu e grav faptul ca n-ai prieten cat cel ca te ingnora baietii. daca tii neaparat sa le atragi atentia si sa te admire incearca sa iesi putin din tipar. cu un machiaj, imbracaminte. vorbeste mai mult, glumeste mai mult, razi mai mult. ai putea sa fii si putin vulgara. nu stiu. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani... nu am avut nikiodata un prieten si nici nu m-am sarutat pana acum...toate colegele se lauda dar nu prea imi pasa nu ar trebui sa-ti pese nici tie