| Unec a întrebat:

Deci:cine stie, sa ma ajute si pe mine cu lucru asta, rog frumos. Daca vreau sa plec in Anglia si sa ma si angajez, stiu ca trebuie sa ma lase statul mai intai, ca sa fie legal. Cum se procedeaza? Am citit ca e un site home office sau ceva de genul. Am intrat pe el si am citit putin, dar sincer, din cauza ca erau foarte multe pagini, m-am oprit. As avea nevoie sa stiu ce trebuie sa faci ca sa primesti aprobare. Se poate face cumva si online, fara sa fie nevoie sa fiu inca de la inceput in Anglia, sau trebuie sa ma duc acolo pe undeva, si pe unde anume? Si daca se plateste pentru treaba asta si in cam cat timp e gata. Multumesc anticipat, ziua faina!happy

Răspuns Câştigător
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Ai noroc, aici gasesti toate datele:
http://documenteuk.com/primii-pasi-in-uk/
Bafta!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la ambasada Angliei la București pentru documentație.
Pa, pa.

| untu a răspuns:

Nu mai mergi deloc in Anglia! Cineva mi-a spus ca nu se mai fac angajari la straini! Autoritatile au pus restrictiile de munca la straini!