| LovعlyFeelings a întrebat:

Eii all! Funda! Stie cineva. unde e peisaju` asta? http://amfostacolo.ro/FOTO/GENUINE/d005/5225/3098_7591_7 .jpg. Poza e din Intorsura Buzaului?
Funda, mersi!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pai sigur nu e din imprejurimile Buzaului, deoarece acesta este in zona de campie, deci este de undeva de la munte, poate din Brasov, dar mi se pare a fi statiune de schi de la Ranca!

Bafta!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu e cavnic.

| Minty a răspuns:

Poate Cavnic (Maramures) nu sunt sigura... dar seamana.

| xoxoem a răspuns:

Sigur nu e din cavnic sau maramures... nu stiu nu e cumva din straja? thinking

| enma_6930 a răspuns:

Nu este din Intorsura Buzaului