| m@ri@ a întrebat:

Este frumos la Ostroveni in Judetul Valcea?

sunt topogane cu apa?

merita sa ma duc acolo?

dau fundita pentru raspuns

va multumesc!

6 răspunsuri:
| by3nkwtssa a răspuns:

Daaa acolo stau eu este cel mai fain loc! o sa iti placa enorm de mult este o piscina mare cu tobogane si nu numai vei putea vizita orasul!(daca nu il cunosti) o sa ai extra multe lucruri frumoase de vazut si este cel mai curat oras. fugi acuuum c mai astetpibig grinbig grinbig grinda/mi fundita te rooooooogbatting eyelashesar fi a treiasadsper ca te-am ajutat

| DenisaDenisuk a răspuns:

Este ft ft fain am fost!

| Mia a răspuns:

Dap... e frumos.Sunt si tobogane desi eu nu m-am dat niciodata.Merita sa te duci mai ales daca locuiesti in judet. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii super eu am fost, Varianta marea e prea departe şi prea scumpă pentru zgârciţi gen Suzy, over rated crap, probabil singurul loc din RO unde ieftin e echivalent cu bun. Intrarea 50 de mii într-un loc cu 4 ştranduri mari, 2 cu apă sărată şi 2 cu apă dulce, hidrobiciclete de inchiriat pe lacul care înconjoară fraierul şi pe marginea lui terase cu bere la 30 de mii, gogoşerie, forneti, terenuri artificiale de fotbal, tenis de câmp, tenis de masă, fotbal de masă, saltele de sărit, femei urâte nebăgate în seamă. Duminica, cred că jumătate de Vâlcea era acolo. Dacă nu mergem noi toţi nu suntem calzi. Mie mi-a plăcut că a fost ieftin că aşa sunt eu făcut. Ah da, nu am mai fost la mare de la 3 ani şi după ce am fost aici nu am nevoie de altceva…

| AnnMccoy a răspuns:

Da este super! au piscina pentru copii, adulti, piscina cu apa sarata, topogane, un topogan imens dar cand am fost eu nu era deschis tot felul de chestii! merita! distractie placuta in caz ca te duci!

| Nelutsa a răspuns:

Extraordinar de frumos.Intrarea 50 de mii într-un loc cu 4 ştranduri mari, 2 cu apă sărată şi 2 cu apă dulce, hidrobiciclete de inchiriat pe lacul care înconjoară fraierul şi pe marginea lui terase cu bere la 30 de mii, gogoşerie, forneti, terenuri artificiale de fotbal, tenis de câmp, tenis de masă, fotbal de masă, saltele de sărit