| C3dRyK a întrebat:

Este greu s-a urci pe lanturile din Piatra Craiului? Trebuie sa fi echipat cu adidasi speciali pentru asa ceva? Dau fundiza

Răspuns Câştigător
| Connect_8042 a răspuns:

Silviu, descrierea de la pietra craiului:deci sunteti impartiti pe echipe si trebuie sa faceti rapel, catarari, sarituri in coarda dar daca nu poti nu le faci...in rest e zoper! succes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nenicuta, pe munte se merge cu echipament de munte, adica BOCANCI. Cu adidasi sau slapi te duci la piata. ( adolf )

| mustangmuscle a răspuns:

Ee nu mai este cine stie ce greu. frate,, nu nu trebuie numai deict echipament adidas, dar otusi echipament bunicel trebuie! Funda?