| YayuK a întrebat:

Este tren sau maxi -taxi/autocar Brasov-Bran? Sau cum pot ajunge din Brasov la Bran? (vreau sa merg la castel)

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Din Autogara 1(lângă gară) este autobuz Braşov - Bran

| YayuK explică (pentru AdiSR):

Sarumana. Vin maine la Brasov si vreau sa dau si o fuga la castel. Dar, stii cumva daca este si autobuz Bran-Sinaia?

| AdiSR a răspuns (pentru YayuK):

Stai...nu plecalaughing Am greşit, de la Stadionu' Tineretului pleacă, de la autogara 2!
Scuzele mele!

| AdiSR a răspuns (pentru YayuK):

Autobuz Bran - Sinaia nu ai

| YayuK explică (pentru AdiSR):

laughinglaughinglaughinglaughing gasesc eu pe acolo...dar de la bran la sinaia e ceva? sau de la sinaia la bran?big grin

| YayuK explică (pentru AdiSR):

Aha.sad deci trebuie sa fac 2 drumurisad multumesc. m-ai ajutat >big grin

| AdiSR a răspuns (pentru YayuK):

Sinaia - Bran, Bran - Sinaia nimic!

| AdiSR a răspuns (pentru YayuK):

N-ai pentru ce! Pentru Braşov - Sinaia trebuie să mergi în Autogara1 ( lângă gară) şi acolo ai şi autobuz şi tren.
Ai grijă să nu încurci autogărilelaughing