| alexdop21 a întrebat:

Esti anuntat ca pleci pe o insula pustie in mijlocul oceanului pentru 3 ani, poti sa iei 3 lucruri cu tine oricat de mari oricat de ciudate dar sa nu ai legatura cu lumea externa si nici o alta persoana, care ar fi alea?

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Poi dk si pe bubu si pe nony ii anuntati ca pleaca pe o insula, presupun ca e aceeasi insula nu?hee hee
dci sunteti niste norocosi, luati 6 lucruri cu voi si le folositi la comun smugsmug

36 răspunsuri:
| Haydee a răspuns:

Daca avem voie cu o persoana as lua:
1.pe cel pe care il iubesc.
2.mancare multaaaa si buna...
3. o casuta cu tot cei trebuie
daca nu, as lua:
1.Mancare[multa]
2. O casuta[cu tot cei trebuie]
3.si o poza cu cel pe care il iubesclove struck

| alma a răspuns:

As lua un chibrit sa fac focul cand este nevoie, un fierastrau sa tai lemne pentru casa, si o oala sa gatesc ceva mancare. Pa

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Un satelit, un laptop si casti. happy

| PaRaZiTu a răspuns:

Cutit, topor, bricheta ar fi de ajuns sa supravietuiesc dar nu ar strica un laptop un mp3 un telefon niste haine si de ce nu si o gagica sa nu ma plictisesclaughing bine laughing ar fi bine nu?laughing

| ManutzuWolfy a răspuns:

1-Prezervative ( cine stie poate ai noroc si vezi vreo maimuta.laughing )
2-Un vibrator ( poate te simti singur )
3- Toporu ( cine stie poate vrei sa te omori )

| Rares77 a răspuns:

Http://www.military-test.ro/......_5924.html cel mai bun cutit de supravietuire se transforma in sulita.
www.military-test.ro sa nu-ti uiti prietena :)