| mgtow a întrebat:

Eu in curand voi ajunge in Romania si aterizez la otopeni (henri coanda) dar chestia e ca nu stiu cate iesiri are aeroportul ala. Daca cineva e amabil sa-mi dea o imagine ii multumesc sau sa-mi explice; unchiul meu mi-a zis ca sunt 3 iesiri numai ca pe google maps am vazut 2 terminale nu unul ca in baneasa. Eu stau la iesire si el ma va cauta dar ma tem sa nu il astept unde nu trebuie (nu am telefon decodat si nici cartela sa sun doar daca rog pe cineva).

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt 2 usi la distanta de maxim 100 de metri. La aterizare e simplu! Mai complicat era in aripa de jos la plecari(decolari)

3 răspunsuri:
| Adrrean a răspuns:

Anunta la aterizare la ce terminal veti sosi asa ca stai linistit, nu te va pierdehappy

neluL
| neluL a răspuns:

Are o singura iesire in gara! Nu ai cum sa nu te descurci. Toata lumea iese in gara pe o singura usa si din gara afara se iese pe doua usi. Distanta intre usi este de 100 metri. E simplu.(de pe pista si pana in vama mergi cu autobuzul daca nu folosesc burduful)
Bafta!

| mgtow explică (pentru neluL):

Poate m-am exprimat gresit dar eu zic de iesirea unde sunt taxiurile si tot tacamul, alea sunt 3 usi sau mai multe de iesire?