| Suzane3 a întrebat:

Funda. De unde pot sa iau tramvaiul 21?
P.S. STAU IN BUCURESTI. MULȚUMESC ANTICIPAT.

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

Statii:
Helitube, Piata Sf Gheorghe, Bd. Hristo Botev, Carol I, Mihai Eminescu, Fainari, Obor, Bucur Obor, Soseaua Colentina, Ziduri Mosi, Teiul Doamnei, Suveica, Doamna Ghica, Doamna Ghica, Doamna Ghica, Cremenita, Raul Colentina, Raul Colentina, Cartier Colentina, Cartier Colentina, Sportului, Cornisor, Nicolae Canea

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ratb.ro/v_tramvai.php
Aici dai de 21 și de toate tramvaiele din București.
Eu îl luam de la Bucur Obor.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Din statie logic, are si anunt ca nu opreste intre statii sau la semafor, cred ca stai degeaba in Bucuresti, oi fi pedepsita numai in casa