| Aly42 a întrebat:

FUNDA! In cat timp ajunge un pachet trimis din Romania in USA?

12 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

2-3 zile upc, dhl, tnt

| awspam a răspuns:

Depinde unde, calculeaza si tu toata lumea lucreaza cam 5 zile pe saptamana asta inseamna 1 zi dupa ce l ai pus 1 zi drum 1 zi sa ajunga in locatia localitatea destinatiei si cam 1 zi sau 2 pana il ridica azi primeste citatia, maine zi il ridica,,, cam astea sunt

| Lisa01 a răspuns:

O saptamana sau mai mult.Depinde de curier.

| MyGoodLife a răspuns:

Pai Cam in doua zile/ o zi. Cam cat faci tu cu avionul pana in U.S.A

| Aly42 explică (pentru MyGoodLife):

Faza e ca cei de la posta mi-au zis minim 10, si mi s-a parut mult thinking

| MyGoodLife a răspuns (pentru Aly42):

Mda...cam unde trebuie mai precis sa ajunga coletul? Ma refer in ce stat

| Aly42 explică (pentru MyGoodLife):

Valley Point Cres., Chesapeake, USA

| Aly42 explică:

Prin avion, am uitat sa precizez happy

| emimari111 a răspuns:

Normal ajunge intr-o saptamana.

| emimari111 a răspuns:

Intr-o saptamana.

| emimari111 a răspuns:

Funda?

| Musat_Daniel_Ionutz_1997 a răspuns:

Prin avion am trimis eu la cineva si a ajuns in 3 zile