| dandelion a întrebat:

Funda pentru cel care îmi scrie mai detaliat. Îmi spune cineva care a fost în Istambul (Turcia)? Si ce ați văzut acolo care va impresionat? Ce v-a plăcut si ce nu? Cum vi s-a părut mîncarea? Eu una am fost de multe ori acolo si încă mă duc la vară si as vrea niste idei de la cei care au fost acolo.

1 răspuns:
| BrainStorm a răspuns:

Am fost anul trecut in Istanbul si iti pot spune ca am fost impresionata de acest oras.Eu am vizitat Hagia Sofia,Moscheea Albastra,Palatul Topkapi,Biserica Cisterna,Turnul Galata, Parcul Miniaturk, Marele Bazar(de unde mi-am luat o brățara) si trebuie neaparat sa mergi in croaziera in stramtoarea Bosfor(este incredibil). Funda?