| Fotbalista07 a întrebat:

Eu si clasa mea ne-am gandit ca in 'Saptamana altfel' sa mergem intr-o 'excursie' de 1 zi. suntem dintr`un oras de langa Timisoara. mi-ai putea da cateva idei? FUNDA happy

14 răspunsuri:
| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Puteti sa mergeti pe anga Sambata de sus, am fost si eu in excursie acolo si e genial

| marcous a răspuns:

Mergi la Valiug. Din Resita urci un pic (cca 30 min cu masina). Este acolo o pensiune (ii zice Hotel Claris) care are o bucatarie exceptionala si mult spatiu (inclusiv pe holuri) asa incat nu este o problema daca doriti sa se cazeze un grup intreg. Cei de acolo pot organiza diverse activitatiwinking Doar sa vorbiti din vreme.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru MyToXicRoMaNcE):

Dar ce este acolo? si cam cat ar fi pretul sti? happy

| DenisIonut01 a răspuns (pentru marcous):

Un pret aproximativ il sti? big grin

| DenisIonut01 a răspuns (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Ai bolanzit la cap? laughing Brasov nu e langa Timisoara si mi se pare ca fac 1 zi pana ajungi acolo

| marcous a răspuns (pentru DenisIonut01):

Eu asta primavara am platit 100 RON camera si 130 RON apartamentul. Wireless in camere happy

| DenisIonut01 a răspuns:

Pretul find 130 pe apartament pe zi? cate camere? zi adica si ziua si noaptea aceaia?

| MyToXicRoMaNcE a răspuns (pentru DenisIonut01):

Daca vrei la o cabanuta, iti recomand "hotel Diana" nu este scump deloc
acolo, mai sus de hotel Diana, este o mamastire, este superb, este putin pustiu dar in dum spre smabata de sus te poti uita pe maps, si iti poti alege.

| marcous a răspuns (pentru DenisIonut01):

Apartamentul are 2 paturi si un pat dublu (4 locuri in total)
De la 12 te poti caza, si stai pana la 12 a II-a zi happy

| DenisIonut01 a răspuns:

MyToXicRoMaNcE nu ma intereseaza daca e cabana sau nu.Doresc doar 1-2 camere cu 10 paturi si sa stiu si eu pretu daca se poate pan in 100 de persoana happy undeva pe langa Timisoara daca e si o manastire pe langa e perfect

marcous noi suntem 10 persoane pretul maxim este de 100 lei de persoana.

Scz Fotbalista07 ca m-am bagat peste intrebarea ta big grin

| marcous a răspuns (pentru DenisIonut01):

Pai da, dar apartamentul este 130 in total, nu 130 de persoana. Practic, stati 4 persoane cu 130 de lei, ceea ce inseamna putin peste 30 de lei de persoana.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru marcous):

Pai asa e ok dar unde dormim daca nu sunt destule paturi? straight face

| marcous a răspuns (pentru DenisIonut01):

Luati mai multe camere eventual