| xKracksX a întrebat:

Slut TPU! Pe data de 06.04. 2015 in saptamana altfel o sa merg intr-o excursie cu clasa si diriga nu stie unde sa mergem..imi puteti da niste idei pentru o excursie? p.s.Sunt clasa a 10-a.

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Pentru astfel de excursii sunt recomandabile locatii usor de atins. Predeal sau Busteni. Salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasa mea merge pe ceahlau si mi se pare o idee foarte tare daca vrei sa te distrezi numai sa fie o zi frumoasa si parerea mea, urcati pe la Durau e mult mai frumos si mai usor o sa va distrati va asigur(eu am mai fost)