| ZendayaZendaya a întrebat:

Saptamana viitoare plec in America la niste rude ( cu avionul) si vreau sa imi iau si catelusa este de talie mica, vaccinata si are toate actele pentru plecare, dar acum o luna prietena mea a fost cu catelul ei in aeroport si nu au lasat-o sa intre in avion cu cainele! Credeti ca daca am acte si catelul a mai fost cu avionul, imi dau voie? Dau FUNDA la cel mai bun raspuns! ( P.S sunt majora)

3 răspunsuri:
| adishorMS a răspuns:

De ce nu a lasat-o
daca ai toate actele te lasa cu catelul

| ghostbusters a răspuns:

Daca ai toate actele, ar trebui sa te lase.si ca sa fi sigura poti suna la aeroport si ei o sa-ti spuna daca poti sau nu

| yellowalien a răspuns:

De ce vrei să iei câinele cu tine? Nu îl poţi lăsa la cineva cât eşti plecată?
În orice caz, citeşte pe site-ul companiei aeriene de unde ai cumpărat biletele dacă ai voie să iei câinele cu tine şi ce anume trebuie să faci, ce taxe trebuie să achiţi. Aşa e cel mai bine.