| 03Didy03C a întrebat:

Scoala noastra vrea sa organizeze o tabara, dar undeva la aer curat, sa fie si piscina, undeva la o pensiune. Noi ajutam la gasirea unor pensiuni ieftine. Vrem sa stam 7 zile, deci nu ne permitem foarte mult! Deci stiti pensiuni ieftine (40-50 lei pe noapte) in care se accepta grupuri de elevi, cu 3 mese pe zi si piscina? Daca da, spuneti-mi cum se numeste si dati-mi si un site sau ceva! Da funditaaa

2 răspunsuri:
| dandana2015 a răspuns:

Daca spui si locatia, poate ca ar fi mai usor. Altfel daca sunteti din Bacau si eu iti gasesc la Moldova noua, o sa va coste mai mult mijlocul de transport decat sederea!

| 03Didy03C explică (pentru dandana2015):

Suntem de langa Bucuresti happy