| greenapple a întrebat:

Merg intr-o excursie de doua zile si nu stiu ce as putea sa iau cu mine. M-ati putea ajuta?

Răspuns Câştigător
| blondy_6656 a răspuns:

Haine...
PAsta de dintsi, periutsa de dintsi, sapun,
fructe
apa si un sfat daca a kamera sau telefon ca camera ia`ti incarcatoru` ca o sa afci multe poze;batting eyelashes
fundytsa te rog:X

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Depinde unde mergi in excursie, vezi ca in urmatoarele 2 zile se anunta ploi, asa ca fii imprevizibil. Distractie placuta.

| dot a răspuns:

Un mar verde big grin

merit o fundita? a?smug a?smug

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Bani. ceva de mancat, haine, periuta de dinti, incarcatorul de la telefon smug, aparatul de fotografiat, carti de joc, mp3,. nu stiu. daca esti fata. farduri ce folosesti. daca esti baiat nu prea ai cehee hee. scuzelaughing

| lexy22 a răspuns:

Si eu merg intruna! in 2 iunie. o sa-mi pun vreo 4 mancaruri, o jucarioara, mobilul si o paturahappy

| chocolate3755 a răspuns:

Lucruri de igiena personala, haine(obtional), mincare, o minge sau ceva cu care v-ati putea distra, un mp3 ca sa asculti muzica, o carte sau reviste ca sa citesti... distractie la pachet neaparat big grin
succes

| greenapple explică:

Pai merg pe 7-8 iunie dar incerc sa imi fac planuri inaintebig grin

| greenapple explică:

Sunt fatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu? Periuta si pasta de dinti.
http://sp2.ro/3178c3