| GabyQ a întrebat:

Hello guys!
Stie cineva ce mijloace de transport exista sau cum pot ajunge de la Brasov/ Moieciu de Jos la Moieciu de Sus?
Am cautat pe net dar am gasit doar taxi/ uber.
P.S nu am masina

Răspuns Câştigător
| tril a răspuns:

Singurul lucru pe care l-am gasit eu pe net si care, nici nu pot sti daca mai este valabil (nu are o data) este asta: http://www.tabarabiblica.ro/showarticle-89/mijloace-de-transport.htm

| GabyQ explică (pentru tril):

Mersi mult, tril! happy

| tril a răspuns (pentru GabyQ):

Ma bucur daca ti-am fost de folos. Drum bun!

3 răspunsuri:
| xVictor a răspuns:

Fa auto-stopul boss... sau intreaba localnicii, posibil sa fie rute cu microbuze pe care nu le-au trecut. big grin