| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Fundita! Scuze pentru intrebarea precedenta, nu s-a trimis tot c am scris. Spuneam ca as vrea si eu niste locuri de cazare undeva la munte. O pensiune ceva, pentru mine si colegii mei, am vrea sa merge intr-o excurise de 2 zile la munte. Ceva aproapie de partie ar fi minunat, nu foarte scump dar nici ceva atat de ieftin incat se ne trezim noaptea pe sub pat( ca ni s-a rupt salteaua laughing ). Daca are si mic dejun inclus e perfect! Daca ati fost acolo, ce altceva mai putem face cu exceptia sporturilor de iarna?
Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti proasta

| Mihaela987 a răspuns:

Cauta pe google "pensiuni durau" e o statiune langa muntele ceahlau...si este si partie